Finlandiya sark kösesi siparisi
1
MAY

Finlandiya Şark Köşesi

Kuzey Avrupa ülkelerinden olan Finlandiya İskandinavya yarımadasında yer almaktadır. Başkenti Helsinki olup Turku, Tampere, Kotka, Oulu ve Lahti ülkenin diğer şehirleridir. Finlandiya’da yaklaşık on bin Türk vatandaşının yaşadığı bilinmektedir. Finlandiya’da resmi dili Fincedir. Bu dil köken itibariyle Türkçenin de yer aldığı Ural-Altay dil grubundandır ve dilimizle pek çok benzerlik içerir. Finlandiya denince akla eğitim, refah ve mutluluk gelir. Mutluluk üzerine yapılan araştırmalarda Finlandiya bu yarışı önde göğüsler. Birleşmiş Milletler 2019 Yılı Dünya Mutluluk Raporunda da Türkiye 74’üncü sıradayken Finlandiya yine en mutlu ülkedir. Refah mutluluğu getirir. Size güzel bir haberimiz var Ottoman Style garantisiyle evinize mutluluk getirmeyi garanti ediyoruz.

Finlandiya Şark Köşesi Siparişi

Ottoman Style olarak sizler için geleneğimiz temsilcilerinden olan şark köşesi ve sedirlerinin üretimini ve montajını yapıyoruz. Üretimde kullandığımız her türlü malzemenin yüksek kalite standartlarında olmasına özen gösteriyoruz. Bunun yanında işçilik kalitesinin üst düzeyde tutulmasıyla sizlere en güzel şark köşeleri ve sedirleri temininin yolunu açıyoruz. Tek tıkla vereceğiniz siparişle odanızı mutluluk yuvasına çevirmeye hazırız. Bu sizlere bir Ottoman Style güvencesidir. Geleneğimizi yansıtırken doğruluktan ve güvenden taviz vermiyoruz. Müşterilerimizin mutlu geri dönüşleri bizlere şevk ve enerji aşılayarak yeni arkadaşlarımızın yani sizlerin hayatına tatlı dokunuşlar yapmamız için bizi cesaretlendiriyor.

Ottoman Style Şark Köşesiyle odanızı baştan aşağı yeniden tasarlıyoruz. Şark köşesiyle yenilediğiniz odanıza ferahlık katarak sizlere, ailenizle vakit geçirmek, çocuklarınızla oyunlar oynamak için uygun bir ortam oluşturuyoruz. Evinizi en verimli şekilde kullanmanın bir yolu olan şark köşesi, sedir rahatlığı ile de sizlere modern oturma gruplarının üstünde konfor ve deneyim yaşatacağının garantisini veriyoruz. Hayat yaşamaya değer mottosuyla evinizde yaşam alanları yaratıyoruz. Tasarım harikası ürünlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Şark köşesi takımlarımızda en üst kalite Sibirya çamı kullanılmaktadır. Bu ağaç güçlü özelliğiyle şark köşenizi uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlayacaktır. Şık işlemelerle ince ince işlediğimiz Sibirya çamın görüntüsünü ve doğasını sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Şark köşelerinin vazgeçilmez unsuru elbette ki minderleridir. Minderlerimizin kumaşlarını son kalite iplikten üretmekteyiz. Kumaş üzerine işleme modeli seçimi imkanıyla birlikte odanızla kombin renk seçim imkanı sunuyoruz. Seçimlerinizle kendi zevkinizi şark köşenize aktarma ve orda yaşatma imkanı Ottoman Style farkıyla sizlerle… Şark köşenizle birlikte seçeceğiniz masa, kitaplık, sehpa, sandalye, raf gibi unsurlarla odanıza işlevsel bazı detaylar katabilirsiniz.

Finlandiya'da Şark Kültürünü Yaşatma

Uzun yıllar Anadolu topraklarını üzerinde varlığını sürdürmüş olan Osmanlı kültürünün bir parçası olan şark köşesi günümüzde büyük bir ilgi ve merakla yaşatılmaktadır. Bu sadece Türkiye toprakları içerisinde değil dünyanın her yerinde kültürümüzü meşale gibi taşıyan gurbetçilerimizle devam etmektedir. Osmanlı kültürü ve bir parçası olarak şark kültürü Finlandiya’da yaşayan Türk ailelerinin de ilgi odağı haline gelmiştir. Sizlerin de bu kültürün bir meşalesi olabilmesi için her daim yanınızdayız.