Katar sark kösesi siparisi
1
MAY

Katar Şark Köşesi

Kişi başına düşen gelire göre dünyanın en zengin ülkesi olan Katar, Arap Yarımadası’nın doğusunda bulunan bir Basra Körfezi ülkesidir. Arap kültürüyle yoğrulmuş geçmişe sahip bu ülke günümüzde birçok milletten insana ev sahipliği yapmaktadır. Bu milletler içinde Türk geleneğine meraklı birçok kişi bulunmaktadır. Zenginliğin vermiş olduğu refah bu ülkede yaşayan kişilere, çeşitli kültürleri öğrenme ve yaşama imkanı sağlamaktadır. Coğrafik ve demografik özelliklerine rağmen bu topraklarda Osmanlı kültürünün bir parçası olan şark köşesi geleneği devam ettirilmektedir. Bu alanda ihtiyacın karşılanmasında Ottoman Style olarak sizlere yardımcı olmak bizim işimiz.Sizler için en güzel ve kaliteli ürünleri üretmek için çabalayan bir kurumuz. Şark köşesinin Osmanlı evlerinde yer almaya başlamasından beridir var olagelen her türlü değişim ve reformu takip ederek günümüz ihtiyaçlarıyla harmanlıyoruz. Güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermek için koordineli olarak çalışmaktayız. Türkiye’nin ve dahi dünyanın birçok yerinde sizlerle beraberiz. 20 yıllık üretim, pazarlama ve yurtdışı satış tecrübemizle siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tecrübemiz ile tasarladığımız birbirinden özgün eserleri, söz verdiğimiz zamanda teslim etmenin mutluluğu ve gururu bizlere yeter. Teşekkürler.

Katar Şark Köşesi Siparişi

Evde, ofiste, kafede veya başka mekanlarda Ottoman Style farkıyla şark köşesi sahibi olabilirsiniz. Şark köşesiyle birlikte masa, sehpa, kitaplık ve raf gibi ürünlerimizi de sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ürünlerimizin her birinde üst kalite ve malzeme kullanılmaktadır. Şark köşemizin ana ögesi olan ahşap kısmı için Sibirya’dan tedarik ettiğimiz çam ağaçlarını kullanıyoruz. Şark köşemizi süsleyen minderlerimizi üstün kalitede olan kumaşlardan üretiyoruz. Üretim aşamasında alanında en iyi ve saygın tasarımcı ve emekçilerle beraber çalışıyoruz. Kalite tesadüf değildir.

Ottoman Style Şark Köşesini özgün kılan bir diğer özellik müşterilerine sunduğu seçim fırsatıdır. Tasarım kısmında son söz sizlerindir. Geniş motif ve renk spektrumundan seçeceğiniz işlemeleri ve renkleri şark köşenizde sizlere en iyi şekilde aktarmaya gayret ediyoruz. Ottoman Style ailesi için her ev özeldir her şark köşesi de kendine özgüdür. Ottoman Style Şark Köşesiyle odanızı baştan aşağı yeniden tasarlıyoruz. Şark köşesiyle yenilediğiniz odanıza ferahlık katarak sizlere, ailenizle vakit geçirmek, çocuklarınızla oyunlar oynamak için uygun bir ortam oluşturuyoruz. Evinizi en verimli şekilde kullanmanın bir yolu olan şark köşesi, sedir rahatlığı ile de sizlere modern oturma gruplarının üstünde konfor ve deneyim yaşatacağının garantisini veriyoruz. Hayat yaşamaya değer mottosuyla evinizde yaşam alanları yaratıyoruz. Tasarım harikası ürünlerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Katar'da Şark Kültürü

Uzun yıllar Anadolu topraklarını üzerinde varlığını sürdürmüş olan Osmanlı kültürünün bir parçası olan şark köşesi günümüzde büyük bir ilgi ve merakla yaşatılmaktadır. Bu sadece Türkiye toprakları içerisinde değil dünyanın her yerinde kültürümüzü meşale gibi taşıyan gurbetçilerimizle devam