İsviçre sark kösesi siparisi
26
NİS

İsviçre'de Şark Köşesi

Batı Avrupa’daki önemli ülkeler arasında yer alan İsviçre; Fransa, Almanya Avusturya ve İtalya ile sınır komşusudur. Yüzölçümü olarak küçük bir ülke olmasına karşın zenginlik ve yaşam standartları bakımından en gelişmiş ülkeler arasında yer alıyor. İsviçre’nin iki büyük ili Zürih ve Cenevre, dünyanın en önemli ekonomik merkezlerindendir. Nüfusun büyük çoğunluğu Alp Dağları’nın güney ve kuzey yamaçları ve Jura Dağları arasındaki platoda ikamet etmektedir. Gölleri ve nehirleri ile harikulade bir yaşam merkezine sahip olan İsviçre, kayak turizminin cenneti sayılabilir. Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği’ne üye olan ülkelerdendir.

İsviçre‘de aşağı yukarı 120 bin Türk vatandaşı bulunmaktadır ve bunların yaklaşık 40 bini İsviçre vatandaşlığına geçmiştir. 1960’lı yıllarda çalışmak, iş bulmak ve okumak gibi amaçlarla Türkiye’den göç eden vatandaşlarımız daha sonrasında emekli olup tekrardan vatanlarına dönmüşlerdir. Halen orada yaşamaya devam etmekte olanlar da mevcuttur. Orada yaşayan vatandaşlarımız dayanışma ve birlik içinde kültürümüzü yaşamaya, yaşatmaya; memlekete olan özlemlerini birlikte gidermeye çalışmaktadırlar.

İsviçre Sark Kösesi Siparişi

Şark köşesi takımları Anadolu kültürünü en iyi şekilde yansıtan otantik ürünlerden bir tanesidir. Estetik bir görünüme sahip olmasının yanında evinize manevi bir atmosfer katarak ailenizle birlikte huzurlu saatler geçirmenizi sağlar. Öte yandan uzmanların tavsiyesi şark köşesi takımlarının ortopedik açıdan bel sağlığına iyi geldiği yönündedir. Üst düzey malzeme kalitesi, Sibirya çamı, minderlerde kullanılan kaliteli kumaş çeşitlerimizle alacağınız sark kösesi ömürlük olacaktır. Evinizde bir sark odası mı kurmak istiyorsunuz? O zaman bu hayali gerçekleştirebileceğiniz tek adres Ottoman Style Sark Kösesi dir. Memleket özlemi gidermek, Anadolu kültürünün sıcaklığını İsviçre’de de yaşamak, kalabalık misafirlerinizi ağırlamak, sıra geceleri düzenlemek için tercih edeceğiniz tek ürün sark kösesi olacaktır. Çok fonksiyonel olan Osmanlı sark köselerimiz her evin ihtiyacı olacaktır. Günden güne gerek Türkiye’de gerekse İsviçre gibi Avrupa’nın pek çok yerinde Türk vatandaşlarımız tarafından çokça tercih edilmektedir. Sizleri memleketinizde hissettirecek olan bu otantik ürünlerimiz en özgün tasarımlarıyla Anadolu motiflerini modern çizgilerle birleştirerek sizlere sunmaktadır. Tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçip istediğiniz ölçü ve renklerde sark kösesi takımlarınızı istemek. Tecrübeli ekibimiz son derece titiz bir işçilikle ürünleri ortaya koymakadır. Uzman iç mimar ekibimiz tarafından özenle hazırlanan tasarımlar hayata geçirilmektedir. Diğer yandan bütün aksesuarlarıyla birlikte bir şark odası kurmak isterseniz tamamlayıcı ürünlerimiz de mevcuttur. Kitaplık, orta sehpa, sandalye, minderler, Osmanlı sediri, yer minderi, raf gibi pek çok yan ürünümüz de sitemizde yer almaktadır.

İsviçre Sark Kösesi Fiyatları

İstenilen renk ve ölçülere göre siparişleriniz oluşturulmaktadır. Fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsviçre sark kösesi kargo hizmetimiz mevcuttur. Siparişin ardından en kısa sürede tasarım harikası olan ürünlerimiz sizlere ulaştırılacaktır. Zürih, Lozan, Basel, Cenevre gibi pek çok şehirden sark kösesi siparişi verebilirsiniz.