Şark köşesi modeli
29
ŞUB

Herkesin Tercihi Şark Köşesi


Son yıllarda trend olan şark köşesi evlerde misafir ağırlamak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Özellikle kalabalık misafir toplulukları için ideal standartlara sahip olan şark odası da bu seçenekler arasında yer almaktadır. Daha çok kişinin oturmasını sağlayan osmanlı sediri de hem tasarım incelikleri hem de işlevsel oluşu nedeniyle tercih sebebidir. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin dekorasyon fikirlerinde sıklıkla değerlendirilmektedir.

İnternet ve Whatsapp üzerinden tasarımlarına bakılıp sipariş edilebilen şark köşeleri İzmir ve Bursa gibi şehirlerde üstün kalite hizmeti ile birlikte sunuluyor. İçerisinde minder de bulunan odalar kişilerin beğenilerine göre tasarlanıyor. Kayseri ve diğer şehirlerde oturan insanlar da tasarım örneklerini inceleyerek kendi dekorasyonlarını çok kısa bir süre içerisinde oluşturabilir.

Şark Köşesi Tasarım Örnekleri

Sadece İstanbul değil Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde de şark köşesine olan ilgi her geçen gün artıyor. Otantik bir görünüme sahip olan Osmanlı sediri çok sayıda misafirin rahat bir şekilde ağırlanmasına olanak tanıyor. L şeklinde olan versiyonları ile çok az yer kaplar. Bu nedenle dar hacimli oturma odalarında ve misafir ağırlama salonlarında dahi kullanılabilir.

Tasarım örnekleri ürün görsellerine bakılarak incelenebilir. Minder sayısı tamamen alıcıların siparişleri doğrultusunda belirleniyor. Bunun dışında birçok farklı renk şark köşesi ve odalarında tercih edilebilir. En çok tercih edilen renklerin balında koyu ve açık kahve tonları geliyor. Bunun dışında bordo, krem ve mavi gibi renklerde imal edilen şark odası da fiyat açısından gayet uygundur. İsteyenler minderleri farklı renklerde sipariş ederek renkli bir tasarıma imza atabilirler. Kayseri ve Bursa şehirlerinde yaşayan kişiler de özel tasarımlarını online platformlarda oluşturarak siparişlerini dakikalar içerisinde tamamlayabilir.

Şark Odaları Sağlıklı Mı?

Müşteriler tarafından sıklıkla merak edilen konuların başında şark odalarının sağlıklı olup olmadığı gelmektedir. Özel bel fıtığı olan kişiler yumuşak süngerle üretilen Osmanlı sediri ile ağrı şikayetlerinden çok kısa bir süre içerisinde kurtulabiliyor. İskeletinde hem metal hem de ahşap malzemeler bir arada kullanılmıştır. Ortopedik özelliğe sahip olan şark köşesi özel üretim süngerleri ile birlikte sağlıklı kullanımlar için ideal kabul ediliyor. Başta İstanbul Ankara ve İzmir olmak üzere tüm şehirler için sipariş edilebilen odalar hem estetik hem de sağlıklıdır. Kullanılan minder çeşitleri de bel ağrılarına iyi gelmekte, misafirlerin en iyi şekilde ağırlanmasını sağlamaktadır.

Her Odaya Uygun Şark Odası Modelleri

Mevcut şark odası modelleri sadece oturma odası ve salon gibi odalarda kullanılmıyor. Bununla birlikte bahçe ve teras gibi açık ya da yarı açık mekanlar için de uygundur. Standart ölçülerin yanı sıra özel ölçülerde de üretilebilen şark odaları konfor ve estetiği bir arada sunmaktadır. Bursa ve Kayseri şehrinde oturanlar da diğer şehirlerdekiler gibi siparişlerini online platformlardan yapabilir.